Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Trwają prawybory z Dziennikiem, są pierwsi liderzy

Utworzony przez Joanna, 1 kwietnia 2014 r. o 19:06
Mam dla Was zagadkę. Jak się nazywa przebój Karin Stanek, który jak ulał pasuje do jednego z kandydatów??
Stary, jesteś wynajętym trollem do obrażania innych. Może sam byś gdzieś chciał kandydować, ale nikt ci nie chce zaufać? Zastanów się czemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam   Jeżeli mogę prosić o coś czytelników i osoby dodające posty, to o to, aby ignorować wpisy wulgarne, które obrażają kandydatów. Tego typu zachowania niszczą demokrację i nasz kraj, nie pozwalają na merytoryczną dyskusję. Poza tym obrażają w prymitywny sposób innych ludzi, na co pozwolić nie można.   Bardzo dziękuję za wsparcie.   Lech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dla Was zagadkę. Jak się nazywa przebój Karin Stanek, który jak ulał pasuje do jednego z kandydatów??
Czyżby chłopak z gitarą ? Tylko który ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak podniecacie i tak mandat do UE przypadnie PIS, jedynej prawdziwej, polskiej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby chłopak z gitarą ? Tylko który ??
Raczej chłopak bez gitary, czyli bez głowy. Czyli ten który namiętnie obraża jednego kandydata. Kim ty jesteś? Przyznaj się... Wygląda to bardzo brzydko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak podniecacie i tak mandat do UE przypadnie PIS, jedynej prawdziwej, polskiej partii.
Partii, która może zaszkodzić Polsce, jak żadna inna... Ludzie zwiedzeni łatwymi 'patriotycznymi' hasłami. To już było w historii i jest dziś na Węgrzech. Dyktatury są klęską i dla społeczeństwa i dla narodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny chce się OGŁUPIĆ Nas Wyborców.... przecież Parlament Europejski potrzebuje Nowych i Młodych Polityków a nie  "zaczerwienione nosy" i "zasiedziałe kwoki" !!! To już było !!! Ciepłe posadki...??? STOP !!! PS. Na te "twarze" nie myślę głosować ani na "podrzutka" Kamińskiego !!!!
Masz bardzo dużo nowych kandydatów na liście, ludzi którzy udowodnili swoją pracą dla regionu, że coś potrafią. Chyba, że masz na myśli ludzi zupełnie z ulicy, nie sprawdzonych, którzy nic nie zrobili, a w których nagle pojawiło się "święte przekonanie, że są wielcy i od urodzenia powinni rządzić', takich jest wielu i taki był Adolf. Nam Polakom potrzeba ludzi skromnych, którzy się uczą i którzy sumiennie, krok po kroku wykonują pracę dla Kraju. Nie stać nas na pomyłki. Mamy 300 lat do nadrobienia. Pozdrawiam!   Lech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyniki tego plebiscytu maja się do rzeczywistego poparcia kandydatów? ? Rozumiem, że osoby nie posiadajace telefonów komórkowych bądź też nie mogace sobie pozwolić na stratę nawet 2,5 zł. sa wylaczone z wyrazania opinii w tej kwestii? ? Ten sposób przedstawiania poparcia dla kandydatów przedstawia sfalszowany obraz rzeczywistości. Nie jest to w żaden sposób sprawdzenie tego, kto ma przewagę, a kto jej nie ma. Raczej na celu ma podbudowanie budżetu finansowego Dziennika.
Na pewno jest to jakiś rodzaj zabawy, dla tych, którzy mają ochotę. Miejsce do dyskusji. Nie jest to na pewno miejsce dające wyniki sondażowe. Pewnie nie ma innych możliwości technicznych niż płatna...  Wszystko kosztuje... Pozdrawiam Lech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć z badań wynika, że mandat weźmie PIS i PSL, chyba że dwa PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nierobow aby sie tylko dobrac do koryta. Pis już sie konczy, niech dluzej trzymaja Macierweicza i glosza jego chore teorie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Kamińskiemu poparcie w jedną noc skoczyło z 1% na 70%:) Super wiarygodne. I na takiego człowieka mam głosować. ŻENADA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Kamińskiemu poparcie w jedną noc skoczyło z 1% na 70% :) Super wiarygodne. I na takiego człowieka mam głosować. ŻENADA!!  
Banda nierobow aby sie tylko dobrac do koryta. Pis już sie konczy, niech dluzej trzymaja Macierweicza i glosza jego chore teorie
To jest właśnie problem, mało merytoryki, dużo zaklinania rzeczywistości. Trzeba nam rozwagi i logiki.   Pozdrawiam   L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Kamińskiemu poparcie w jedną noc skoczyło z 1% na 70% :) Super wiarygodne. I na takiego człowieka mam głosować. ŻENADA!!
Ale, gdzie te poparcie, jaki to sondaż?   L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nierobow aby sie tylko dobrac do koryta. Pis już sie konczy, niech dluzej trzymaja Macierweicza i glosza jego chore teorie
No myślę, że przynajmniej niektórych polityków nie można nazwać nierobami, coś robią. Warto się zaangażować i poprawić tę naszą scenę polityczną. Polecam.   L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć z badań wynika, że mandat weźmie PIS i PSL, chyba że dwa PIS.
Co to za badania, gdzie je można znaleźć?   Pozdrawiam   L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...